You are here
Pagrindinis > Knygų naujienos > EL James ruošia naują erotikos dozę? „Fifty Shades of Grey“ turbūt bus pratęsta

EL James ruošia naują erotikos dozę? „Fifty Shades of Grey“ turbūt bus pratęsta

Paragavus sėkmės taip sunku sustoti, tiesa? Panašu, kad EL James, išleidusi neįtikėtino populiarumo sulaukusią trilogiją „Fifty Shades of Grey“ ketina parašyti ir ketvirtą dalį.

Tokios kalbos pasklido po to, kai rašytoja „Instagram“ publikavo savo kompiuterio klaviatūros nuotrauką – tiksliau, tą dalį, kurioje yra raidės F, I, T ir Y. Nežinia, ką iš tiesų turėjo galvoje autorė publikuodama šią nuotrauką, tačiau dabar jau kalbama, kad taip ji davė nuorodą į „Fifty“. Panašu, kad pamišimui dėl šios knygos nėra ribų, kaip ir pamišimui dėl savotiško šios knygos PR.

Šiaip ar taip, būtų keista, jeigu autorė nuspręstų nerašyti dar vienos erotinės knygos. 2011 metais jos knyga tapo skaitomiausia pasaulyje, trilogijos parduota 70 mln. kopijų, praėjusiais metais vien JAV ji uždirbo 95 mln. dolerių.

Žinoma, galima kaip JK Rowling mestis į kitą žanrą, tačiau kalbėkime atvirai – gali patikti ar nepatikti JK Rowling knygos apie Harį Poterį, tačiau ji rašo gerai. Tuo tarpu EL James rašymo stilius yra, hmm, kaip čia pasakius. Neįkvepiantis tai jau tikrai. Tad kažin ar ji ras savo vietą kitame žanre. Todėl nors ir neaišku, ką ta klaviatūros nuotrauka reiškia, tačiau esu tikras, kad gausime ir ketvirtą, ir penktą erotinių nuotykių dalį. 

Parašykite komentarą

Top