You are here
Pagrindinis > Įdomybės > Kodėl verslininkai skaito Sant Tzu „Karo meną“?

Kodėl verslininkai skaito Sant Tzu „Karo meną“?

Sant Tzu „Karo menas“ – unikali knyga. Ją skaito ne tik norintieji pasisemti naujų idėjų, iš arčiau susipažinti su karo meno filosofija, bet ir ieškantys patarimų verslui.

„The Huffington Post“ rašo, kad didžioji dalis verslininkų yra skaitę šią knygą. Viena iš priežasčių, kodėl statant savo verslo imperiją į rankas imama knyga Sant Tzu „Karo menas“ – puslapių skaičius. Kaip teigiama, palyginti nedidelėje knygoje yra pateikiama daug patarimų.

Žinoma, verslininkus vilioja ir knygos pavadinimas – „Karo menas“ bei laiko patikrinta knygoje atskleidžiama išmintis. Priežastis, kodėl ši knyga traukia žmones, galime vardinti ir vardinti.

Populiariosios psichologijos knygos yra mėgstamos skaitytojų. Kartais pakanka knygos anotacijoje paminėti, kad leidinyje cituojamoms mintims yra keletas tūkstančių metų. Arba – pabrėžti, kad knyga padėjo keletui milijonų žmonių pasiekti savo tikslus. Ir tai jau gali užtikrinti knygos populiarumą. Na, bent jau kuriam laikui.

O populiariosios psichologijos knygoms temų – apstu. Kaip tapti milijonieriumi, kaip dirbti mėgstamą darbą, kaip susirasti draugų, kaip daryti įtaką kitiems ir t.t.

Žmonėms to ir reikia – paruoštos informacijos, kuri padėtų jiems kuo greičiau pasiekti savo tikslą. Tik dažnai jie pamiršta, kad, pavyzdžiui, vargu ar iš karto tapsite milijonieriumi vos perskaitę knygą! Tam reikia daug ir kantriai dirbti, ieškoti idėjų ir jas įgyvendinti. Taip pat ir įtakoti žmones perskaitę knygos – neišmoksite. Tam reikės pakankamai daug praktikos.

O jūs mėgstate populiariosios psichologijos knygas?

One thought on “Kodėl verslininkai skaito Sant Tzu „Karo meną“?

  1. Aš mėgstu „populiariosios psichologijos“ knygas, jeigu jos paremtos bent kažkokiais tyrimais/tyrimu. Iš tokių galiu paminėti Susan Cain „Quiet“ ir „Thinking, Fast and Slow“. Pirmu atveju autorė šnekėjo su daug žmonių, kurių tyrimu sritis artima autorės knygos temai (knyga apie introvertus). Antru atveju autorius populiariu stiliumi aprašė savo ir kitų žmonių eksperimentus/tyrimus apie žmonių mąstymą. Abi knygas galiu rekomenduoti.

    Deja yra tikrai nemažai knygų, kurios parašytos iš lempos. Tarkime kad ir „Penkios meilės kalbos“.

Parašykite komentarą

Top