You are here
Pagrindinis > Įdomybės > „Padovanok naują gyvenimą“: kūdikis Hemingvėjus su barzda

„Padovanok naują gyvenimą“: kūdikis Hemingvėjus su barzda

Kaip atrodo Ernestas Hemingvėjus, Markas Tvenas ir Viljamas Šekspyras žinome visi, tačiau Vilniuje įsikūręs knygynas „Mint Vinetu“ siūlo į šiuos garsius rašytojus pažvelgti kitu žvilgsniu.

Knygynas kartu su reklamos agentūra „New!“ socialiniame tinkle „Facebook“ pristatė seriją nuotraukų, kuriose įamžinti šie trys garsūs rašytojai ankstyvoje vaikystėje, tačiau su veido bruožais, kurie yra jau tapę jų vizitinėmis kortelėmis.

Pavyzdžiui, kūdikis E. Hemingvėjus vaizduojamas su barzda, M. Tvenas su ūsais, o V. Šekspyras – praplikęs ir pasidabinęs lengvai atpažįstama maža barzda ir ūsais.

„Min Vinetu“ skaitytojus pasitinka su šūkiu „Padovanok naują gyvenimą“. Nieko nuostabaus, šis knygynas ir garsus tuo, kad superka knygas iš skaitytojų bei suteikia galimybę vienas knygas išsikeisti į kitas.

Pripažinkime, daug dėmesio socialiniame tinkle sulaukusi idėja yra puiki. Visgi didžiausia šios kampanijos pliusas yra pati kampanija – pagaliau įstaigos, susijusios su knygomis, taip pat pradeda atsižvelgti į marketingą ir savo formuojamą įvaizdį.

Prieš keletą metų matėme vieną pirmųjų viešųjų ryšių pavyzdžių Lietuvos literatūroje. Kalbame apie Andriaus Tapino knygą „Vilko valanda“. Tuomet knygos pristatymas neapsiėjo be komunikacijos triukų.

Bravo! Laukiame ir tikimės, kad panašių kampanijos ateityje tik daugės!

Daugiau nuotraukų žiūrėkite čia.

Parašykite komentarą

Top