You are here
Pagrindinis > Įdomybės > Taip populiarinamas skaitymas JAV: paskaitykite kirpėjui!

Taip populiarinamas skaitymas JAV: paskaitykite kirpėjui!

Dažnai kalbame, kad šiuolaikinius vaikus sudominti knygomis yra sunku. Vietoje to jie mieliau renkasi kompiuterinius žaidimus arba televiziją. Tokios nuomonės rašo iš JAV, Mičigane, įsikūrusios kirpyklos „The Fuller Cut“ savivinkas.

Jis savo kirpykloje pradėjo rengti knygų populiarinimo akciją. Iki 11 metų amžiaus vaikai, ateinantys pas jį apsikirpti, gali iš kirpykloje esančios bibliotekos pasirinkti norimą knygą ir kol bus atliekamas kirpimas – ją tiesiog garsiai skaityti. Kad kirpėjas girdėtų.

Už tokį skaitymą „The Fuller Cut“ suteiks vaikui 2 JAV dolerių nuolaidą. O kas nenori turėti daugiau kišenpinigių? Paprastai vaikiškas kirpimas šioje kirpykloje kainuoja 11 JAV dolerių.

Įdomu yra tai, kad knygos kirpykloje įrengtoje mažoje bibliotekoje, yra susijusios su afroamerikiečių istorija. Nes būtent čia kerpasi daug afroamerikiečių. Taigi, vaikai gali paskaityti Louiso Armstrongo arba Nelsono Mandelos biografijas.

Pats kirpyklos savininkas teigia, kad tokia akcija nori ne tik paskatinti vaikus skaityti knygas, bet ir domėtis istorija.
Puiki iniciatyva!

Parašykite komentarą

Top