You are here
Pagrindinis > Rašytojai > Vaiva Rykštaitė pristato pirmą knygą vaikams: „Tikiuosi, kad knyga bus įdomi ir suaugusiems“

Vaiva Rykštaitė pristato pirmą knygą vaikams: „Tikiuosi, kad knyga bus įdomi ir suaugusiems“

Rašytoja ir keliautoja Vaiva Rykštaitė pristato naują knygą – šį kartą autorė debiutuoja su knyga vaikams. Leidykla „Nieko rimto“ skelbia, kad išleido rašytojos knygą „Ugnikalnio deivė ir Džonas iš Havajų“.

Šiuo metu V.Rykštaitė gyvena Havajuose. Neatsitiktinai ir knyga parašyta apie šias egzotiškas salas. Kūrinyje vaikams autorė pasakoja legendas apie Havajų salų atsiradimą ir neįtikėtinas ten gyvenančių žmonių istorijas. Tai mitologija paremta knyga, kurią iliustravo dailininkė Viktorija Ežiukas.

Leidykla nurodo, kad iš anksto užsisakiusieji knygą ją gaus rugsėjo 1-ąją.

Pati rašytoja savo „Facebook“ paskyroje nurodė, kad knyga išleidžiama 1500 egzempliorių tiražu.

„Nuoširdžiai tikiuosi, kad knyga bus įdomi ir suaugusiems, nors jas rašiau protingam, smalsiam, pasauliu besidominčiam vaikui, kuris jau moka skaityti arba turi kantrybės klausytis šiek tiek ilgesnės istorijos“, – apie knygą sako V.Rykštaitė.

Ji tikisi, kad knyga bus įdomi tiek berniukams, tiek ir mergaitėms.

„Čia daug nuotykių gamtoje, o pagrindiniai veikėjai Džonas ir Pelė abu yra stiprios ir įdomios asmenybės. Tiesa, teko padirbėti prie deivės Pelės įvaizdžio: dailininkės prašiau, kad jos nepieštų nei liesos, nei mergaitiškai gležnos. Juk ji havajietė, aukšta, stambi, galinga ugnies moteris, o ne šiaip kokia trapi mergytė. Labai tikiuosi, kad ir knygą skaitančias mergaites įkvėps toks stiprios moters herojės įvaizdis“, – teigia rašytoja.

V.Rykštaitė keliauja jau ne vienerius metus ir aplankė daugiau nei 30 pasaulio šalių. Ji yra parašius kelias knygas. Bene garsiausias jos kūrinys – „Viena Indijoje“.

Parašykite komentarą

Top